Pozvání na prázdninové či víkendové pobyty

Milí přátelé, nabízíme možnost skupinám dětí, mládeže nebo rodin z vaší farnosti, prožít prázdninový pobyt u nás, v areálu farního dvora v Podivíně. Podařilo se nám totiž doopravit a rozšířit prostory v bývalých hospodářských budovách na dvoře fary. Těmito prostorami jsou – obytná půda s klimatizací pro cca 15 osob, obytná místnost pro 5 osob. K tomu je k dispozici kuchyň, sociální místnost a klubovna (jídelna) pro 32 sedících u stolů.

Před budovami je větší prostor pro různé hry, ale i pro postavení několika stanů dalších bydlících. V areálu je také pergola s grilem a udírnou. Vlastníme i elektrické grily. V podzemí se nachází sklep – jedná se o malou vinotéku s posezením.

V deštivém počasí je možno využít k různým hrám opravenou "stodolu" o ploše necelých 100 m2. Zde je možný např. stolní tenis, divadélko nebo stolní hry. K dispozice je trampolína a houpačky pro menší děti. Večerní posezení i u ohně (táborák). Parkování kol pod střechou a aut v uzavřeném prostoru. Nákupní středisko je naproti, zhruba 40 m od areálu.

Cenová relace za pobyt se bude pohybovat v řádu desetikorun za započatý den a osobu. V této ceně jsou zahrnuty energie (voda, plyn, elektřina).

V okolí se nachází Lednicko-valtický areál, cyklostezky, památky a koupaliště. V blízkosti jsou města Břeclav, Valtice, Mikulov, Lednice a další. Vše dostupné na kolech. Dopraví dostupnost do Podivína – především železniční trať, stanice Podivín (zastavují zde i vnitrostátní rychlíky). Kola lze přepravovat vlakem. Sjezd z dálnice D2 přímo u Podivína.

Skupinu během pobytu může navštívit kněz nebo se skupinou pobývat. Možnost bohoslužeb bude samozřejmě možná. Minimální počet účastníků pobytu 12 osob (i s vedoucími). Maximální kapacita zhruba 35 osob (kapacitu lze navýšit stanem, či stany).

Nástupy k pobytu o velkých prázdninách prosíme v neděli v odpoledních a podvečerních hodinách. Ukončení pobytu opět prosíme během celé soboty. Skupina si může objednat i dva týdny za sebou, nebo více týdnů během prázdnin.

Do areálu se můžete kdykoli po tel. domluvě přijet podívat.